" />
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

En İyi İzlenmesi Gereken Filmler

10 ay önce
285 kez okundu
En İyi İzlenmesi Gereken Filmler

Bir Rüya İçin Agit (2000)

Bir Rüya İçin Ağıt filminin konusu oldukça ilginizi çekecek! Günümüzde herkes bağımlılık ile savaşıyor. Telefon, alkol, sigara gibi bir çok şeyin bağımlısı biz insanların kendilerini sorgulamaları için ilgi çekici bir film. Yönetmeni Darren Aronofsky her zaman psikolojik derinliği işlemeyi en iyi şekilde başarmış bir yönetmen olarak bu filminde hakkını veriyor.

Filmin konusu ise:Televizyon bağımlısı, dul bir kadın olan Sara Goldfarb, oğlu Harry ve kız arkadaşı Marion ve oğlunun uyuşturucu dağıtıcısı arkadaşı Tyrone’ın bağımlılıklarını anlatan, bağımlılıkları için neler yapabilecekleri ve nelerden vazgeçeceklerini anlatan efsane bir baş yapıt.

Paris’te Gece Yarısı (2011)

Evlenmek üzere olan Amerikalı nişanlı çift Gil ve İnez, İnez’in babasının işi gereği Paris’e seyahat ederler. Woody Allen yönetmen olunca bu seyahat biraz renkli bir hal olur. Damat Gil’in Paris’te gece yarısı yaşadığı gerçek üstü maceralar tüm oyuncuların hayatını değiştirir. Filmde Edebiyatı rolündeki Gil’in Dali gibi büyük ustaların hayatlarına konuk olması ile macera büyüyor.

Yerdeki Yıldızlar (2007)

Harfler ve sayılar ile problem yaşayan bir çocuk olan Ishaan, ailesi tarafından oldukça yaramaz ve tembel görünmektedir. Düzenli ders çalışamaz, okuldan kaçar ve daha bir sürü yaramaz olay… Bunu değiştirecek, onu keşfedecek ve her çocuğun özel olduğunu gösterecek olan hocası ile tanışır. Ishaan’ın bu karamsar halini, zihinsel dünyasındaki aksi gidişatı hocası değiştirecektir. Her öğretmenin izlemesi gereken filmler arasında.

Kayıp Kız (2014)

Nick ve Amy adlı iki çiftin baş rolü paylaştığı bu filmde iyi görünen ama aslında öyle olmayan bir evliliğin ve Amy’inin kocası için yaptıkları anlatılıyor. Sıradan bir filmden daha fazlasını izleyeceksiniz. Amy’in aniden ortadan kaybolması tüm şüpheleri kocası üzerinde toplar. Kocası bu durumda neler yapacak? Kaybolan Amy nasıl bulunacak? Tüm soruları filmi izledikten sonra göreceksiniz!

Beden ve Ruh (2017)

İki aşık ve rüya evrenini anlatan farklı senaryosu ile ilgileri üzerine çeken harika bir film. Filmde aynı yerde çalışan iki kişi birbirlerini rüyalarında görürler ve bu iş yerine gelen bir psikolog aracılığı ile ortaya çıkar. Birbirlerine yaptığı itiraflardan sonra aşkları iyice büyür. Klişe dışına çıkmış bir aşk filmi.

Gifted (2017)

Frank, deha yeğeni Mary’nin çocuğunu büyüten ve zekası yüzünden bulunduğu ortama uyum sağlamakta zorlanan Mary’nin yaşamını anlatıyor. Frank ve annesi Mary’nin velayeti için bir savaş vereceklerdir!

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.