" />
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Karbonatlı Su Kürü Tarifi

10 ay önce
250 kez okundu
1 Ayda 5 Kilo Verdiren Karbonatlı Su Kürü Tarifi

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Karbonatlı Su Kürü Tarifi

Karbonatlı su ile zayıflamak bir çoğunuza yabancı gelebilir. Çok yaygın olmayan ancak, oldukça etkili olduğu söylenen karbonatlı su ile siz de kolayca zayıflayabilirsiniz. Karbonatlı su ile zayıflamak için dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizler için paylaştık.

Metabolizmayı hızlandırmanın bir diğer yolu; vücudun asit baz dengesini alkali seviyeye çekmektir. Bu işlemi gerçekleştirmenin en doğal yöntemi de karbonatlı su içmektedir. Karbonatlı su, alkali yapısı sayesinde metabolizmayı harekete geçiriyor. Özellikle karbonhidrat ağırlıklı beslenen kişilerin vücudunda asit birikmesi meydana gelir, bu durumda da kilo vermez zorlaşır hatta imkansız hale gelir. Vücudunuzun her 15 kg için 1 litre karbonatlı su tüketmeniz gerekiyor. Bu yöntemle hızlıca kilo vermeye başlayabilirsiniz. Uzun süren araştırmalar sonucunda maden suyu ve karbonatlı suyun çok iyi bir doğal zayıflatıcı olduğu kanıtlanmıştır.

 

Kilo Verdiren Karbonatlı Su Kürü Nasıl Yapılır?

Vücudun asit dengesini sağlayan karbonatlı suyu tüketerek kilo vermek oldukça basittir. Karbonatlı suyun hazırlanması da bir o kadar kolaydır. 1,5 litre içme suyu içine 1 tatlı kaşığı kadar karbonat ekleyip, karbonat iyice eriyene kadar karıştırın. Bu içeceği günlük ortalama 3 litre kadar tüketmeye çalışın. Yemeklerde su tüketmemeniz gerekiyor. Bunun yerine yemeklerden yarım saat kadar önce karbonatlı sudan içmelisiniz. Yemeklerden 1 saat sonrasında da karbonatlı su içmeye devam etmelisiniz.

Her sabah aç karnına yarım litre kadar karbonatlı su içerek güne başlamalısınız. Karbonatlı suyu içtikten 30 dakika sonra kahvaltı edebilirsiniz.

Vücuttaki şişkinlikleri ve ödemi atmak için de oldukça faydalı olan karbonatlı suyu deneyebilirsiniz. Karbonatlı suyu düzenli olarak tüketenler, 1 ayda ortalama 5-7 kilo zayıflamayı başarmışlardır.

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Karbonatlı Su Kürü Tarifi ile ilgili görsel sonucu

Karbonatlı suyu tüketmek için vücut sağlığınızın sorunsuz olması gerekiyor. Eğer çeşitli sağlık problemleriniz varsa, doktorunuza danışmadan tüketmeyiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.